راهنمای دمو

راهنمای استفاده از دموی سایتها با مدیریت ساده

http://demo3.wnserver.com/

 

    http://demo3.wnserver.com/login 

user : demo                                              pass : demo

 

price :150000tm

 

 

 برای ورود به بخش مدیریت به آدرسها ی فوق مراجعه کنید                     

  برای تعریف منو به قسمت مدیریت ماژولها رفته و گزینه مدیریت منو را انتخاب می کنیم

توجه داشته باشید که برای اضا فه کردن صفحه لازم است ابتدا منو را تعریف نمایید

در بخش مدیریت منو در قسمت ایجاد منو کلیک میکنیم

برای سطر اول منوها نوع منو را از نوع {زیر منو} انتخاب میکنیم  اگر منو یی که میخو اهیم ایجاد کنیم شامل زیر منو نبود آن را از نوع لینک به زیر صفحه انتخاب میکنیم

و قسمت گزینه والد را تغییر نمی دهیم   نام منو را انتخاب کرده و اولویتی برای نمایش آن انتخاب کنیم      {اولویت به معنای ترتیب در نمایش منو می باشد }

اگر منوی ایجاد شده قرار است به یک صفحه دیگر از سایت یا صفحه ای که خودتان  در نظر دارید اشاره کند  نوع انرا {لینگ به صفحه دیگر }انتخاب می کنیم

برای ایجاد منوهای سطر دوم منو - را از نوع لینگ به زیر صفحه تعیین می کنیم

وگزینه والد را برای آن که منوی مربوط در یکی از گزینه های {زیر منوهای سطر اول }قرار گیرد انتخاب میکنیم    نام منو  -- واولویت آن نیز مشابه قبل است .

برای ایجاد صفحه پس از تکمیل منوهای ساخته شده به قسمت مدیریت صفحات رفته و برروی زیر منویی که تولید کرده ایم کلیک می کنیم .از قسمت سمت چپ گزینه "  زیر صفحه جدید" را  انتخاب میکنیم .....

تلفن تماس  09153150770---05115011659--09355619001

 

 تعریف منو

 

                           

در حال حاضر شما می توانید تعریف منو وزیر منو را با فایل مربوطه به آن پرکنید


خبرهای تازه

                    اخبار جدید

محققان در موسسه تكنولوژي جورجيا يك نوع جديدي از سيستم 3 بعدي فتوولتائيك را با استفاده از ساختارهاي نانوي اكسيد دو روي كه بر روي فيبرهاي نوري پرورش يافته و با مواد dye-sensitized solar cell (يك نوع سلول خورشيدي جديد كم هزينه كه متعلق به گروه سلول‌هاي خورشيدي با لايه‌هاي نازك است) پوشيده شده توسعه داده‌اند.
اين رويكرد اجازه مي‌دهد كه سيستم‌هاي فتوولتائيك از ديد پنهان باشند و در محل‌هايي دور و جدا از محل‌هاي قديمي از قبيل بام‌ها نصب شوند.
ژونگ لين وانگ يك پروفسور عضو شوراي مدرسه  تكنولوژي و مهندسي مواد در دانشگاه جورجيا گفت: با استفاده از اين تكنولوژي ما مي‌توانيم ژنراتورهاي فتوولتائيك را كه تاشو هستند پنهان و قابل حمل كنيم.
فيبر نوري مي‌تواند نور خورشيد را به ديوارهاي ساختمان جائيكه ساختارهاي نانو آن را به الكتريسيته تبديل مي‌كنند هدايت ‌كند.
اين يك سلول خورشيدي 3 بعدي واقعي است .
جزئيات تحقيق مذكور در چشم‌انداز اخير مجله Angewandte chemie International (كه يك مجله آلماني است و در زمينه‌هاي شيمي فعاليت مي كند) در 22 اكتبر 2009 به چاپ رسيد.
حمايت مالي اين پروژه توسط آژانس دفاع از پروژه‌هاي تحقيقي پيشرفته (DARPA) مشاركت تحقيقاتي جهاني KAUST و بنياد علمي (NSF) مي‌باشد.
سلول‌هاي خورشيدي Dye-sensitized از سيستم اثر نور بر مواد شيميايي براي توليد الكتريسيته استفاده مي‌كنند.
اين سلول‌هاي خورشيدي ارزان، انعطاف‌پذير و از لحاظ مكانيكي براي توليد قوي هستند.
اما علي‌رغم مزيت ارزان قيمت بودنشان در مقابل سلول‌هاي سيليكون، داراي راندمان و بازدهي كمتري مي‌باشند.
اما استفاده از آرايش ساختار نانو براي افزايش سطح در دسترس به منظور تبديل نور به منظور كاهش راندمان كه نقص محسوب مي‌شود، كمك مي‌كند،‌اين در حالي است كه به طراحان و معماران گزينه‌هاي جديدي را براي تركيب و يكي كردن فتوولتائيك با ساختمان‌ها، وسايل نقليه و حتي تجهيزات نظامي مي‌دهد.
ساخت سيستم تكنولوژي جديد فتوولتائيك جورجيا با آن نوع فيبر نوري كه در صنعت ارتباط از راه دور براي انتقال اطلاعات استفاده مي‌شد شروع مي‌شود.
در ابتدا، محققان لايه و روكش فلزي را برمي دارند، سپس قبل از كاشتن اكسيدروي در سطح يك پوشش رسانا را بر روي سطح فيبر اعمال مي‌كنند.
سپس از تكنيك پذيرفته شده‌اي استفاده مي‌كنند تا به ساخت و توسعه سيم‌هاي با ساختار نانوي پوشيده از اكسيدروي بپردازند.
اين سيم‌هاي با ساختار نانو كه به صورت مرتب و دسته شده در اطراف فيبر هستند بسيار شبيه موهاي سيخ شده برس بطري هستند و نيز پوشيده از مواد حساس شده به رنگ هستند كه نور را به الكتريسيته تبديل مي‌كنند.
نورخورشيدي كه وارد فيبر نوري مي‌شود از سيم‌هاي نانو عبور مي‌كند، در آنجا نور با مولكول‌هاي رنگ براي توليد جريان الكتريكي تعامل دارد.
يك مايع الكتروليز مابين سيم‌هاي نانو بار و شارژ الكتريكي را جمع‌آوري مي‌كند. نتيجه يك پيوند سيم با ساختار نانو و سيستم فيبر نوري است كه مي‌تواند تا 6 برابر به اندازه‌ي سلول‌هاي اكسيدروي مسطح با همان سطح، راندمان و بازدهي داشته باشد.
آقاي وانگ توضيح داد كه: در هر انعكاس در داخل فيبر (رشته)، نور اين فرصت را پيدا مي‌كند كه با ساختارهاي نانو تعامل برقرار كند كه اين ساختارها پوشيده از مولكول‌هاي رنگ هستند. شما چندين انعكاس نور داخل فيبري و چندين انعكاس داخل ساختارهاي نانو داريد.
اين انعكاس‌ها احتمال اين را كه نور با مولكول‌هاي رنگ تعامل و برخورد داشته باشد را افزايش مي‌دهد و آن راندمان و بازدهي را افزايش مي‌دهد.
وانگ و تيم تحقيقاتي‌اش به يك راندمان 3/3 درصد رسيده‌اند و اميدوارند تا بعد از اصلاح سطح به 7 الي 8 درصد برسد.
در حالي‌كه اين ميزان راندمان كمتر از سلول‌هاي خورشيدي سيليكون است اما اين ميزان براي برداشت انرژي كاربردي مفيد است.
اگر آنها قادر به انجام اين كار شوند هزينه‌ي كمتر باعث جذابيت بخشيدن به آن براي بسياري از موارد استفاده و استعمال مي‌شود.
با فراهم آوردن يك سطح و محدوده بزرگتر براي جمع‌آوري نور خورشيد، تكنيك مذكور ميزان انرژي توليد شده از نور خورشيد تند و شديد را به حداكثر مي‌رساند و علاوه بر اين، ميزان قابل توجهي انرژي را حتي در نور ضعيف توليد مي‌كند.
آقاي وانگ گفت: ميزان نور وارد شده به فيبر (رشته) نوري با استفاده از لنزهاي با تمركز بر نور، قابل افزايش است و سلول خورشيدي فيبر محور سختي اشباع شده بالايي دارد.
آقاي وانگ معتقد است كه اين ساختار جديد به معماران و طراحان كالا يك نما و ساخت فتوولتائيك جايگزين را براي تركيب و يكي كردن آن با ديگر موارد كاربردي مي‌دهد.
  وانگ و تيم تحقيقاتي‌اش كه شامل بنجامين وين تروب و ياگوانگ وي مي‌شوند ژنراتورهايي را بر روي فيبر نوري به طول تقريبي 20 سانتي‌متر توليد كرده‌اند.
 او مي‌گويد: هر چه اين طول بيشتر باشد بهتر است، به اين علت كه هرچه مسافت طولاني‌تري را نور در طول و امتداد فيبر طي كند، جهندگي بيشتري خواهد داشت و بيشتر جذب خواهد شد.
تا به حال از فيبر نوري سنتي كوارتز (الماس كوهي) استفاده شده است اما آقاي وانگ مايل است تا از يك فيبر پليمري ارزان‌تر براي كاهش هزينه استفاده كند.
او ديگر پيشرفت‌ها و فن‌آوري‌ها را نيز در نظر مي‌گيرد، اين پيشرفت‌ها شامل يك شيوه‌ بهتر براي جمع‌آوري شارژ و سطح پوشيده از اكسيدتيتانيوم است كه قادر به افزايش راندمان مي‌باشد.
اگرچه قابليت استفاده براي سيستم‌هاي فتوولتائيك بزرگ توسط آن وجود دارد اما وانگ انتظار ندارد كه به اين زودي‌ها سلول‌هاي خورشيدي‌اش جايگزين ابزار سيليكوني شوند اما او معتقد است كه سلول‌هاي خورشيدي، موارد استفاده احتمالي براي انرژي فتوولتائيك را وسعت مي‌بخشد.
وانگ مي‌گويد: اين يك راه متفاوت براي جمع‌آوري انرژي از خورشيد است و نيز براي برآورده كردن نيازهاي انرژي به تمام رويكردها نياز داريم.